Dowiedz się, co Twoja platforma oprogramowania księgowego faktycznie kosztuje Twoją firmę

Udostępnij

Avii, platforma do zarządzania praktyką dla firm podatkowych, audytorskich, doradczych, compliance i konsultingowych, udostępniła dzisiaj Kalkulator Oprogramowania Księgowego - bezpłatne narzędzie do oszacowania kosztów platformy księgowej i powiązanych funkcjonalności aplikacji SaaS.

Choć firmy z łatwością śledzą tradycyjne koszty IT, ich zespoły często nie mają wglądu w wiele innych, niezależnie licencjonowanych systemów oprogramowania SaaS. Wiele praktyk migruje do pakietów lub platform księgowych, które unifikują potrzebne funkcjonalności w jeden pulpit lub interfejs. Gdy programowi brakuje funkcjonalności lub gdy konkretny klient wymaga zewnętrznego programu, takiego jak Box, Dropbox lub Microsoft OneDrive, wielu konsultantów po prostu zapisze się do nowej usługi subskrypcji oprogramowania, aby zaspokoić potrzebę.

Dane, które produkuje oprogramowanie Accounting Software Calculator są prywatne dla poszczególnych użytkowników. Dodatkowo, od teraz do co najmniej 1 czerwca 2020 roku, Avii udostępnia bezpłatnie pełną wersję Avii Workspace dla maksymalnie 25 wewnętrznych użytkowników firmowych z możliwością przechowywania do 1GB danych i nieograniczoną liczbą użytkowników klienckich.