AuditClub uruchamia Auditors-as-a-Service dla CPA

Udostępnij

AuditClub™, Centrum Usług Audytorskich dla CPA, uruchomiło swój nowy model audytorów jako usług, zaprojektowany w celu zapewnienia top 10, regionalnym i lokalnym firmom CPA natychmiastowego talentu i elastyczności frakcyjnej.

Założony i prowadzony przez byłych partnerów audytu z unikalną i cenną mieszanką doświadczenia Big 4, regionalnych i lokalnych firm, AuditClub jest licencjonowaną korporacją księgową z siedzibą w Stanach Zjednoczonych i zarejestrowaną w Public Company Accounting Oversight Board ("PCAOB"). Z misją ulepszenia publicznej księgowości, AuditClub zapewnia elastyczny dostęp do doświadczonego zespołu głównych audytorów z szerokim i głębokim doświadczeniem zawodowym, które przynosi korzyści członkom AuditClub.

Chris Vanover, Dyrektor Generalny i Główny Audytor AuditClub, stwierdza: "Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług audytorskich dla firm CPA, które mogą nie mieć talentu lub doświadczenia, aby świadczyć te usługi efektywnie i skutecznie. Wiele firm doświadcza krytycznego niedoboru wykwalifikowanego kapitału ludzkiego, lub ich partnerzy i menedżerowie przekraczają swoje możliwości, a nawet odrzucają nowe możliwości. Zamiast sięgać po rekrutera lub niezależnego wykonawcę, teraz mają AuditClub, który zapewni im spokój ducha z natychmiastowym dostępem do całego zespołu doświadczonych CPA i specjalistów na żądanie."

Usługi AuditClub są dostarczane poprzez model członkowski. Oprócz nieograniczonego dostępu do poczty elektronicznej poprzez AuditClub Care, członkowie korzystają również z ekskluzywnego dostępu do zespołu Głównych Audytorów poprzez technologiczne i elastyczne miesięczne przepustki. Z trzema poziomami karnetów, AuditClub jest dostosowany do potrzeb firmy i skalowalny dla różnych budżetów.

Aby zostać członkiem lub dowiedzieć się więcej o AuditClub, odwiedź https://auditclub.cpa/.